DUMAN PETROL LOGO
DUMAN PETROL LOGO
FALSEE
icone

TARİHÇE

DUMAN PETROL Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti., arkasına Petrol Ofisi desteğini alarak, ilk bayiliğini 1984 yılında Batman'da kurmuştur.

DUMAN PETROL Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti. şirket, kamu ve özel sektör kuruluşları ile nihai tüketicilerin ihtiyaç ve taleplerini karşılamak üzere, Türkiye'deki Petrol Ofisi rafinelerinden akaryakıt ürünlerinin toptan ve parekende satışını tüm bölgelere başarıyla gerçekleştirmektedir. Zaman içerisinde, sürekli kendini yenileyen ve özkaynaklarına yenilerini ekleyerek büyüyen firmamız, Batman'da sunduğu hizmetin yanında, Mersin ve Tarsus şubeleriyle de talepleri karşılamak üzere faaliyet göstermektedir. Özellikle Tarsus istasyonunda kullandığı son teknoloji ve sunduğu titiz hizmetleriyle kısa süre içerisinde isminden söz ettirmeyi başarmıştır.

Firmamız hizmet verdiği yıllar içerisinde, temiz ve kaliteli akaryakıt satma prensibi ile güvenilirliğini pekiştirmiş, bu özelliği ile de müşterileri tarafından tercih edilen bir marka haline gelerek, geniş araç filosuyla yurt içinde akaryakıt nakliyesi yapmaya devam etmektedir.

DUMAN PETROL Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti., hizmetlerini sadece akaryakıt alanıyla sınırlamamış; lojistik, sigortacılık, sağlık sektörü gibi farklı alanlarda da toplumun ihtiyaçlarını karşılayarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

TARİHÇE